ignite

دسته: زیر مجموعه یک

برند: ignite

رادیو فرکانس فرکشنال قطعی لیفت و جوانسازی برای هر شش رنگ پوست ، بدون درد واقعی 


فرکشنال بدون درد واقعی 
در سیستم های فرکشنال ورود سوزن به بافت و دمای ایجاد شده در اثر تمرکز رادیو فرکانس در بافت ، سبب احساس درد زیادی در موضع می شود ، که طبعا دقت کارشان را کاهش می دهد و پزشک را وادار می کند تا از انرژی کمتــــــر و نـفـوذ سوزن سطحی تر استفاده کند.
 راه حل جدید برای بی درد کردن فرکشنال چیست ؟ 
Cool jet active
سرد کردن بافت ، بدون تزریق یا به کار بردن دارو های شیمیایی ، روشی موثر و ایمن برای کنترل درد است . در این دستگاه دو روش برای این مهم ، طراحی شده است که می توان در هنگام خرید یکی را به صورت آپشنال انتخاب کرد ، گزینه ی اول ، هوای فشرده ی سرد با فشار اتمسفر است که روی بافت جت می شود . درست از بالای سوزن های فرکشنال مجاری انتقال هوا قرار دارند که تحت کنترل سیستم عامل دستگاه کار می کنند و در طول درمان بطور دانم پوست را سـرد می کنند . 
با این کار همراه با کاهش درد ، از آسیـب سـطحی پوست هم پیشگری می گردد.
راهکار دوم یک شاهکار مهندسی است که از گاز CO2 با فشار صد اتمسفر و دمای هشتاد درجه زیر صفر استفاده می کند . این سامانه بسیار هوشمند طراحی شده است بطوریکه بیست میلی ثانیه پیش از رسیدن رادیوفرکانس به بافت - درست وسط عرض پالس ، و درست پس از پایان پالس شلیک صورت می پذیرد . با این کار بی دردی کامل را تجربه خواهید کرد و ضمن آنکه هیچ سوختگی سطحی نخواهیم داشت کاهش دمـــــــای پوست تحت تاثیر CO2 اثرات جوانسازی را دو چندان می کند و بر سرعت ترمیم می افزاید ما این گزینه را به حرفه ای ها پیشنهاد می دهیم کسانی که فقط بهترین ها را برای مشتریان خود می خواهند.

 VPP( Vibropercousion Penetration)

 کسانی که از رادیوفرکانس فرکشنال استفاده کرده اند می دانند که وارد کردن آنهمه سوزن به پوست همراه با دردی که فرد حس می کند ، کار دلچسبی نیست و هر بار برای خود پزشک کاری ناخواسته و ناگوار است . از سویی دیگر ، هر جایی از پوست نیاز به عمق و قدرت خاصی دارد که پزشک درست در همان هنگام درمان با معاینه و بررسی وضع پوست ناحیه ، آن را خواهد دانست بهترین روش آنست که سادگی و آزادی عمل ، هر دو را با هم فراهم کند . 
تیـپ فرکشنال این دستگاه مجهز به فناوری VPP است که ورود سوزن ها را بسیـــار آسان و بدون نیاز به فشار می کند اما کار مهم تر آن اختلال در پایانه های حسی درد است بطوریکه سبب کاهش احساس درد بیمار می شود . این تکنیک به ویژه در درمان آکنه ، چروک های عمیق و ترک های پوست بسیار کمک کننده است چرا که در این موارد باید از سوزن های ویژه با عمق نفوذ زیاد استفاده نمود.

Versatile tips

می گویند برای ارائه ی کار خوب ، ابزار خوب لازم است . ما با این اصل بسیار موافقیم و ازین رو در این آراف فرکشنال ، تیپ های گوناگون برای کاربران طراحی شده است که هر کدام جداگانه یک پتنت به شمار می روند.

 
 Face fractional tip

برای درمان در ناحیه صورت نیاز به دقت بالا وجود دارد و تیپ فرکنشال صورت دقیقا بـــرای این منظور طراحی شده است . 
سطح این تیپ ۱۵ در ۱۵ میلیمتر مربع است که دارای ۳۵ سوزن با عمق نفوذ یک و نیم تا پنج میلیمتر می باشد ، فاصله ی تیپ ها در دو محور ایکس و وای ، دو و چهار میلیمتر است که عمق و اثر نفوذ را افزایش می دهد . 

Hook fractional tip

این تیپ ویژه ، بسیار متفاوت است به طوریکه کاربری آن نیاز به آموزش جداگانه دارد . جهت ورود آن به پوست عمودی نیست بلکه زاویه دار است و حول محور عمودی نیز حرکت نمی کند . سوزن های آن شبیه قلاب هستند و در هنگام ورود به  پوست قفل می شوند تا حداکثر انرژی را درست در عمق دره ی چین ها تمرکز دهند و سبب بالا آمدن چین و لیفت شوند هر چند کار با این تیپ تخصصی است ، 
اما نتایج بالینی آن بسیار چشمگیر می باشد . 

Body fractional tip

گلایه از چروک های دکلته ، شلی و افتادگی پوست شکم و بازو ، داخل ران ها و چین های بالای زانو ها از شکایت های بسیاری از مشتریان است که درمان های موثر زیادی برای آن وجود ندارد تیپ فرکشنال بدن با سطح مقطع ۴۵ در ۲۵ سانتیمتر مربع بزرگ طراحی شده تا کار روی مناطق وسیع را در کمترین زمان انجام دهد . این تیپ دارای ۷۷ سوزن است که از دو و نیم میلیمتر تا ده میلیمتر در پوست نفوذ می کنند و در درمان پوست بدن نتایج خارق العاده ای را رقم می زنند .

Acne fractional tip 

 نمی شود از پوست حرف زد و با آکنه کاری نداشت ام آر اف فرکشنال یک تیپ تخصصی برای آکنه دارد . این تیپ برای درمان آکنه های فعال و نیز اسکار آکنه طراحی شده است دارای انواع گوناگونی از عمق یک و نیم تـا ده میلیمتر است و براحتی برای سابسیژن قابـل اسـتفاده است . 
 
The dance of frequency and pulse duration / harmonized engineering from PCB to the tip

گفته شده است که حتی بهترین فرکانس ها برای همه ی انواع پوست یا نقاط آناتومی مناسب نیستند به طوریکه برای هر فرد و هر گونه از مشکل باید از فرکانس و عرض پالس ویژه ای استفاده برد و این دقیقا روش کار نرم افزار هوشمند این دستگاه است . در هر کدام از شش تیپ و برنامه ها ، این مطلب به درستی رعایت شده است . 
ام آر اف مجهز به فرکانس و عرض پالس متغیر است که در تیپ ها و پروب طراحی شده است برخلاف سایر دستگاه ها ، mRF Fractional دارای پالس قابل تنظیم می باشد . زمان پالس ها پالس کوتاه و پالس بلند را پوشش می دهد.
سیستم عامل هوشمند 
لیزر ۶۳۰ نانومتر 
پروب های رادیوفرکانس 

درمان طلایی برای هر شش رنگ پوست 
رادیوفرکانس فرکشنال قطعی لیفت و جوانسازی برای هر شش رنگ پوست ، از روشن تا تیره ، چه در صورت و چه در بدن برای تمامی فصول است . اما این روش در کنار همه ی خوبی هایش ، چنـد کم و کاستی هم دارد که با این نوآوری همگی را برطرف شده است . رادیوفرکانس فرکشنال mrf ، که در کالیفرنیا طراحی شده ، این تکنولوژی را به تعالی رسانده است ، ام آراف فرکشنال با وجود عمق نفوذ بالا ، بدون درد است . بیشترین انرژی رادیویی را به پوست می رساند و درمان را حتی در یک جلسه انجام می دهد در حالی که برای انواع چین و چروک ها ، راهکار و ابزار ویژه ای را ارائه می دهد . مراقب باشید چرا که با استفاده از این سیستم دیگر دستگاه ها و روش ها را به فراموشی خواهید سپرد . 
* ما فرکانس مناسب شما را انتخاب می کنیم 
* هر پروتکل دارای مدت زمان پالس تنظیم شده خاص می باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش خرید با شرکت تماس حاصل فرمایید 

شرکت آسا
۰۹۱۴۳۰۴۱۸۳۸

ارسال نظرات